Buz Lazer

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer, lazer epilasyon teknolojilerinin en acısız, en hızlı ve en yeni uygulamasıdır. Alexandrite, Diyot, Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta toplandığı son teknolojidir. Buz Lazer ile bir seferde verilen enerji parçalara ayrılarak tarama (ütüleme) yapılan bölgeye dağıtıldığından masaj konforunda ve kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Soprano ICE™ ütüleme epilasyonun mucidi Alma Lasers firması tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilmiştir. Buz Lazer etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon için devrim niteliğinde teknolojilere sahip FDA onaylı lazer sistemidir. Kliniğimizde kullanılan Soprano ICE Platinium Lazer cihazı, buz lazer teknolojisinin en son teknolojisidir. Çok hızlı atış yapan bir cihaz olduğu için epilasyon işleminin süreleri de çok kısa ve konforludur.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma yöntemi sayesinde kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini engelleyerek ciltte yanık oluşma en aza indirir. Tedavi başlığının uygulama esnasında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirilmesi bu patentli in-Motion™ tekniği sayesinde kıl kökü kademeli olarak ısıtılmış ve cilt zarar görmemiş olur.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Etki Eder?

Buz Lazer kullanımı sırasında cildi uzun süre etkin bir biçimde serinleten ICE™ Teknolojisi ön plana çıkmaktadır. Buz Lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama sırasında cildi serinletir ve rahatlatır. Buz Lazerin Safir ucu cilde temas ettiğinde cildi -3° C’ye kadar soğutur. Bu soğutma sistemi ile hasta için epilasyon uygulamasını hiç olmadığı kadar konforlu bir hale getirir, yan etki riskini de en aza indirir. Ciltte yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır.

Buz Lazer uygulaması esnasında acı ve ağrı olur mu?

Orjinal Soprano ICE Buz Lazer neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyon deneyimi sağlar. Patentli kontakt soğutmalı safir uç cildi buz gibi serinletir, ferahlatır ve sadece hafif bir ısı hissine sebep olur.

Buz lazer hangi cilt tipi için uygundur?

Esmer tenliler dahil tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde her mevsimde güvenle uygulama yapılabilmesini izin verir. Ayrıca Buz Lazer kaş arası, kulak içi ve burun içi gibi ulaşılması zor alanlar için özel bir ucu sahiptir. Yüz bölgesinde kullanılan bu uç, erişilmesi güç alanların tedavisine imkan sağlar.

Buz Lazer Epilasyon ile Hızlı ve Etkili Epilasyon

Buz Lazer™ seans sürelerini yarı yarıya kısaltan geniş boyutlu uygulama başlığına sahiptir. 2X1 cm tarama alanına sahip uygulama başlığı ve saniyede 10 atış yapan teknolojisi ile günümüzün mümkün olan en hızlı epilasyonu Buz Lazer™ ile gerçekleşir. Yaklaşık 35 dakika tüm vücut epilasyonu için yeterli olabilmektedir.

Trabzon Buz Lazer

Trabzon'da; Trabzon Buz Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon Trabzon, Trabzon Buz Lazer Fiyatları, Trabzon Buz Lazer Yapan Yerler, Trabzon Buz Lazer Epilasyon Fiyatları, Trabzon Buz Lazer Klinikleri, Trabzonda Buz Lazer Yapan Yerler için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

BİZ SİZİ ARAYALIM