Dermaterapi

Dermaterapi

Dermaterapi uygulaması ile akne izlerinin, Trabzon Yara İzi Tedavi, Trabzon Yara İzi Tedavisi, Trabzon Skar Revizyonu, geniş gözeneklerinin, ciltteki renk dengesizliklerinin yani pigment bozukluklarının, cilt çatlaklarının, ince çizgilerin giderilmesi hedeflenir. Yanak, alın, çene, dekolte ve bölgesi uygulama alanlarıdır.

Yaz aylarında da uygulama yapılabilmektedir. Ancak yine de uygulama sonrasında yüksek koruyuculu güneş kremleri ile korumakta fayda olacaktır. Cildin bariyer özelliğine zarar vermez. Uygulama sonrası günlük rutininize hemen geri dönebilirsiniz.

Dermaterapi Nasıl Yapılır?

Dermaroller aletinin cilt üzerinde gezdirilmesi ile gerçekleşir. Cildin üst katmanında kontrollü bir şekilde hasar yaratır. Üzerindeki küçük iğneler ile cilt üzerinde açılan küçük noktacıklardan cildin ihtiyacına yönelik maddeler cilt altına iletilir. Bu sayede cilt problemlerinin kısa sürede giderilmesi amaçlanır.

Mikro İğneleme (Dermaterapi) Kaç Seans Uygulanılır?

Seans sayısı hangi cilt sorununun çözümünde uygulandığına göre değişir. İnce çizgi ve kırışıklık uygulamalarında 8 seans, akne izi ve cilt çatlaklarının tedavilerinde 3-4 seans yeterli olabilmektedir. Seans aralıkları doktor muayenesi sonrasında problemin türüne ve derecesine göre belirlenir. Seans sayısı ve seans aralıkları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

Dermaroller Güvenli Bir Uygulama mıdır?

Evet, kişiye dermaterapi uygulanmasında herhangi bir sakınca yoksa oldukça güvenli bir işlemdir.

Dermaterapi (Dermaroller) Fiyatları

Dermaterapi yani bir diğer adıyla mikro iğneleme uygulamasında problemin türüne, derecesine, uygulama yapılacak alana, seans sayısına göre fiyatlandırmada değişiklikler olabilmektedir. Öncelikle muayene olmak en sağlıklısıdır. Dermaroller hakkında detaylı bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klasik Cilt Bakımı

Kullanılan profesyonel ürünlerle uzman tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinlemesine temizleme işlemidir. Bu işlem yaklaşık olarak 1.5 saat sürer ve cilde sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske, ve nemlendirici ile masaj yapılarak işlem tamamlanmaktadır. Böylelikle cilt temizlenir, tıkalı olan gözeneklerde biriken yağ ve kirler arındırılır, cildin esnekliği ve parlaklığı geri kazandırılmış olur. Klasik cilt bakımı her zaman yapılabilir fakat deri 28 günde bir kendini yenilediği için ayda bir olarak önerilmektedir.

Google Etiket: Trabzon Cilt Bakımı, Trabzon Cilt Bakım, Trabzon Cilt Bakımı Fiyatları, Trabzon En İyi Cilt Bakımı, Trabzon Cilt Bakımı Güzellik Merkezi, Cilt Bakımı Fiyatları Trabzon, Cilt Bakımı Trabzon, Güzellik Merkezi Cilt Bakımı Trabzon, Trabzon, Cilt, Bakım, Bakımı, Fiyatı, Fiyatları, Güzellik, Merkezi, Merkezleri, Lazer, Lazerle, Klasik Cilt Bakımı Trabzon

Doktorunuza Sorun

BİZ SİZİ ARAYALIM